Керівництво ліцею

Директор

Возняк Євгеній Михайлович - директор школи.
Вчитель-методист.

У 1966 році закінчив Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки за спеціальністю "вчитель фізики". 
З 1985 року – директор Маяківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст., нині Княгининівського ліцею Волинської обласної ради
Євгеній Михайлович – член колегії управління освіти і науки Волинської обласної держадміністрації, депутат районної ради чотирьох скликань, голова ради директорів шкіл-інтернатів, голова ревізійної комісії обкому профспілки працівників освіти і науки, член виконкому Княгининівської сільської ради.
Нагороджений грамотами Волинського обласного управління освіти і науки (1992, 1997, 2001, 2002, 2003 роки), грамотою Міністерства освіти і науки України (2005), “Відмінник освіти України” (1998 р.), заслужений працівник освіти України (2005), нагороджений нагрудним знаком "Василь Сухомлинський" (2011 р.).


Заступники директора

 

Квас Віталій Зіновійович - заступник директора з навчальної роботи

У 1983 р. закінчив Луцький державний педінститут ім. Лесі Українки, фіологічний факультет за спеціальністю "українська мова і ліература". 
З 1987 року - вчитель української мови та літератури Маяківської школи-інтернату, нині Княгининівського ліцею Волинської обласної ради.

З 2006 року -  заступник директора. Працює вчителем української мови та літератури.

Спеціаліст вищої категорії, "старший учитель".

 

Возняк Людмила Леонідівна - заступник директора з виховної роботи.

У 1994 році закінчила Волинський державний університет ім.Лесі Українки педагогічний факультет.

З 1994 року працювала у Маяківському НВК на посаді педагога-організатора. З 2007 року - заступник директора. Працює вчителем предмета "Захист України".

Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

 

Лисакова Любов Павлівна - заступник директора з навчальної роботи.

У 1976 році закінчила Саратовський державний педагогічний інститут. 
З 1976 року - вчитель англійської мови Маяківської школи-інтернату, нині Княгининівського ліцею Волинської обласної ради.

З 1986 р. працювала на посаді заступника директора з іноземної мови та вчителем англійської мови в класах з поглибленим вивченням іноземних мов. З 2006 - заступник директора з навчальної роботи. Працює вчителем англійської мови.

Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, "Відмінник освіти".

 

Яручик Тетяна Василівна - заступник директора з навчальної роботи

У 1987 р. закінчила Волинський державний педінститут ім. Лесі Українки, філологічний факультет за спеціальністю "українська мова і література".

З 1988 року - вчитель української мови та літератури Маяківської школи-інтернату, нині Княгининівського ліцею Волинської обласної ради.

З 2006 року - заступник директора з навчальної роботи. Працює вчителем української мови і літератури.

Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Відмінник освіти України (2008).