Княгининівський ліцей Волинської обласної ради

Здійснює набір учнів на 2023-2024 н.р. у 8, 9, 10 класи  з поглибленим вивченням іноземної мови, а також у 8 клас з поглибленим вивченням інформатики.

Набір учнів у 8-9 класи з поглибленим вивченням англійської мови проводитиметься до  01.08.2023 рокушляхом конкурсу табелів за результатами оцінювання  за  І семестр з англійської мови.

Запис буде здійснюватися в електронній формі на сайті ліцею за покликанням

Набір учнів у 8 клас з поглибленим вивченням  інформатики здійснюватиметься до 01.08.2023 року  шляхом конкурсу табелів за результатами оцінювання за   І семестр з  інформатики.

Запис буде здійснюватися в електронній формі на сайті ліцею за покликанням

Добір учнів у 9 клас з поглибленим вивченням інформатики здійснюватиметься до 01.08.2023 року шляхом конкурсу табелів за результатами оцінювання за І семестр  з інформатики.

Запис буде здійснюватися в електронній формі на сайті ліцею за покликанням

Добір учнів у 7 клас з поглибленим вивченням англійської мови здійснюватиметься до 20.06.2023 року шляхом конкурсу табелів за результатами оцінювання за І семестр  з англійської мови.

Запис буде здійснюватися в електронній формі на сайті ліцею за покликанням

Добір учнів у 10 клас з поглибленим вивченням англійської мови здійснюватиметься до 20.06.2023 року шляхом конкурсу табелів за результатами оцінювання за І семестр  з англійської мови.

Довідки за телефоном 0504324045 – секретар

Розклад закладу опублікований та доступний за постійним посиланням

Інформація про організацію дистанційного навчання у Княгининівському

ліцеї Волинської обласної ради.

У 2022-2023 н.р. ліцей запровадив платформу «Всеосвіта» для дистанційного навчання.

Новий навчальний рік поставив перед освітянською спільнотою безліч запитань. Як допомогти учням адаптуватись до навчання? Де педагогам черпати сили для подолання стресу? Як організувати освітній процес в сучасних умовах?

«Всеосвіта» - спільнота активних освітян, саме тому наша місія полягає у прагненні надихати педагогів та їхніх учнів до професійного та особистого зростання, а також робити усе можливе, щоб реалізація педагогічної діяльності стала більш зручною і приємною. Отже, на вебінарі ми поговоримо про новий функціонал сайту, за допомогою якого будь-який педагог зможе створювати домашні завдання онлайн, перевіряти завдання, давати учням новий матеріал на вивчення і відстежувати прогрес виконання завдань у режимі реального часу.  Інтерфейс функціоналу домашніх завдань зрозумілий і зручний, тому пересічний освітянин без проблем зможе застосовувати його у педагогічній діяльності.

У 2018 році – 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога

У 2018 році – 100 років  від дня народження  Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога

100-річний ювілей відзначається згідно з рішенням сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО

Дочірні категорії