УЧАСТЬ У ПІДСУМКОВІЙ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРІВ-ЕСЕ З ПРАВОВОЇ ТЕМАТИКИ «У МЕНЕ Є ПРАВО»
Здобувачі освіти 9–10 класів Княгининівського ліцею Волинської обласної ради взяли участь у Всеукраїнському конкурсі творів-есе для учнів закладів загальної середньої освіти України з правової тематики «У мене є право», який організовувала Пенітенціарна академія України Міністерства юстиції України у листопаді–грудні 2025 року.
Результати конкурсу було оголошено 4 лютого 2026 року під час підсумкової онлайн-конференції, участь у якій взяли й наші ліцеїсти.
Метою конкурсу є поширення інформації про права людини, активізація інтересу учнівської молоді до актуальних питань у сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованих учнів, зацікавлених у правозахисній діяльності, сприяння усвідомленому вибору майбутньої професії, формування активної життєвої позиції та поваги до загальнолюдських цінностей.
Подані твори-есе продемонстрували креативність, оригінальність викладу та глибоке осмислення проблематики прав людини з урахуванням сучасного стану нормативно-правового забезпечення. Роботи оцінювалися за відповідністю концепції прав людини, наявністю та чіткістю викладення власної позиції.
Усі учасники конкурсу отримають Подяки від організаторів.
