УРОЧИСТІ ЗБОРИ ОЛІМПІАДНИКІВ
12 березня в Луцьку відбулося урочисте відзначення переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2025/2026 навчального року.
Свої заслужені дипломи отримали учні Княгининівського ліцею Волинської обласної ради:
🥇 Литвин Соломія, 11-В клас — І місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (керівники — учителі української мови та літератури Оксана Василівна Арсенюк і Тетяна Василівна Яручик).
🥇 Жук Костянтин, 11-І клас — І місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (керівник — учитель інформатики Фелікс Віталійович Костукевич).
Вітаємо наших учнів із високими результатами та щиро дякуємо наставникам за їхню відданість і професіоналізм у підготовці олімпіадників.
Пишаємося нашими обдарованими ліцеїстами та бажаємо їм натхнення й успіху на ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Олімпіадний рух — це шлях до самовдосконалення та самореалізації, відкриття нових талантів і виховання лідерів у різних галузях науки.
Дякуємо Волинській обласній Малій академії наук за урочистий захід, який став натхненним стартом для нових досягнень.

