ВЕЧІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ 155-РІЧЧЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНЦІ
4 березня в Княгининівському ліцеї Волинської обласної ради відбувся просвітницький літературно-музичний вечір "Голос крізь століття", присвячений 155-річчю з дня народження Лесі Українки.
Ліцеїсти декламували поезію, де кожне слово — про силу й боротьбу, працю й натхнення, мрії й надії. Ліричності вечору додали сучасні вокальні композиції на поетичні твори Лесі Українки. Атмосферу любові до природи й рідного краю, фантазії та доброти створила театральна постановка уривка драми-феєрії "Лісова пісня".

Лесине слово вже понад століття освітлює наш шлях, підтримує дух і пробуджує вогонь у серці. Воно й сьогодні надихає нас боротися, творити й жити з вірою в нове життя.
Леся Українка — символ незламності й духовної сили українського народу. Її творчість — це наш дороговказ у сучасності та майбутньому.
